.

.

Oupushi X3 350w караоке засилувач dual channel професионални моќност засилувач

Oupushi X3 350w караоке засилувач dual channel професионални моќност засилувач

DEN 20160.00

Износ
Во продавницата.


Oupushi 350w караоке засилувач dual channel професионални моќност засилувач Опис на Производот
Компанијата Информации Топла продавање на производ

За производот

боја:
Црна
Број На Модел На:
X3
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Бренд Име:
Oupushi
Канали:
2 (2.0)
боја:
Црна
моќност:
350W
Зачестеност одговор:
20Hz-20KHz
Примена:
Сцена/Театар/Караоке
Големина:
510*485*90mm
ОЕМ:
Yes
Отпорност:
8ohm
Клучен збор:
Dual channel стручна моќ
Тип:
Професионални Засилувач

Слични предлози