.

.

IC нови оригинални UDA1352TS UDA1352 SSOP28 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални UDA1352TS UDA1352 SSOP28 Бесплатен Превозот

DEN 925.00
DEN 1051.20
-12 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Nintendo Модел:
Момче Однапред
is_customized:
yes
Компатибилен:
Kinect

Слични предлози