.

.

IC нови оригинални PIC18LF442-I/P PIC18LF442 18LF442 DIP40 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални PIC18LF442-I/P PIC18LF442 18LF442 DIP40 Бесплатен Превозот

DEN 1153.00
DEN 1310.40
-12 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
1
MicroSoft Модел:
Kinect
is_customized:
yes
Компатибилен:
Kinect
MicroSoft Модел:
Kinect

Слични предлози