.

.

IC нови оригинални TJA1041T TJA1041 SOP14 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални TJA1041T TJA1041 SOP14 Бесплатен Превозот

DEN 2091.00
DEN 2376.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Kinect
is_customized:
yes
MicroSoft Модел:
Xbox360
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични предлози