.

.

Aoweziic нов увезени оригинални 2SD880-Y D880-Y TO-220 аудио засилувач моќ префрлување транзистори 60V 3А 40W

Aoweziic нов увезени оригинални 2SD880-Y D880-Y TO-220 аудио засилувач моќ префрлување транзистори 60V 3А 40W

DEN 192.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
2SD880-Y
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
2SD880-Y
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични предлози