.

.

Русија топла продаде! 33PCS сет! 16 КОМПЈУТЕРИ 900mWh 1.6 V Volt ААА 3А & 16 PSC АА 2500mah АА 2A NiZn Батерија +полнач

Русија топла продаде! 33PCS сет! 16 КОМПЈУТЕРИ 900mWh 1.6 V Volt ААА 3А & 16 PSC АА 2500mah АА 2A NiZn Батерија +полнач

DEN 2696.00
DEN 3370.08
-20 %

Износ
Во продавницата.

нови пристигнување,фенси црна боја 33 КОМПЈУТЕРИ сет : 16 компјутери АА 2500m Ah Ni-МЗ Акумулатори 16 компјутери ААА 900m Ah Ni-МЗ Акумулатори 1 еез полнач Висока 1.6 V мобилен напон (повисока од алкална, Ni Cd и Ni MH Батерии) Екстра-висок капацитет 900mah / 2500mah Ni-ZN полнење батерии со Висок тековната празнење способност Пониски само-празнење поради 50% поголема енергетска густина од стандардните Ni MH акумулатори Подобри перформанси од стандардните Ni MH батерија батерии Траат многу подолго од стандардните акумулатори ја дополните до 1000 пати Еколошки батерија : 0% жива, 0% олово, 0% кадмиум Користи Цинк во местото на токсични кадмиум Изврши и во ниските температури Погоден за температури помеѓу -20°C до +65°C

За производот

Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
Батерија
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
LIANGTE
Батеријата Број:
33
Номиналниот Капацитет:
900-2500mah
Тип:
NI-ZN
Номиналниот Капацитет:
900-2500mah
Замена На Батеријата:
No

Слични предлози