.

.

4PCS Нови Оригинални Литар енергија на батеријата 18650B SD18650 Батерија Li-ion батерија 3.7 V 3000mAh +Бесплатен превозот

4PCS Нови Оригинални Литар енергија на батеријата 18650B SD18650 Батерија Li-ion батерија 3.7 V 3000mAh +Бесплатен превозот

DEN 768.00
DEN 936.00
-18 %

Износ
Во продавницата.

Клетка : Li-ion Батерија Тип : SD 18650 B Капацитет : 3000 m Ah Напон : 3.6 V Големина : ø18.5 mm x 69 mm Тежина : 48 g
Пакет :
Ние ги примите овие во голем дел и брод во себе направени пакет.
4 парчиња/многу SD 18650 B 3000 mah батерија
Батерија 18650 големина : Референтни податоци : Ова е подарок!
Се надевам дека ќе добиете некоја батерија, исто така, може да се користи како мобилен моќ!(
Исто така се надевам дека ќе го добиете нашиот производ,
За нашите најдобри евалуација, ви благодариме!
Подарок само моќ школка и матичната плоча,
Ви овозможува да инсталирате и користите батерија директно.
1, нема да додадете батерија 18650 заштита одбор може да инсталирате и користите,
2. Додадете батерија 18650 заштита одбор не можат да се користат, бидејќи големина има граница,
Ве молиме да се разбере!
Вашето задоволство е мојот приоритет, и имаат за цел да се купи со доверба Политика на Враќање : Ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, замена Или целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот на стоката доби назад. Обрнете внимание на : . Ти плаќаат за превозот. . Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци. Контакт за поддршка на корисниците : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, и јас сум подготвен да се реши што е за вас. Јас мора да биде во услуга на колку што се задоволни со вашето купување. Повратна информација : јас го ценат вашето мислење и би сакал да го задржи сте среќни, па ве молам оставете ме позитивни Повратни информации кога ќе го добиете производот. Тогаш јас ве остават Позитивен фидбек На наплата. Ако за некои непредвидени околности кои не сте задоволни и мислите дека не Можете да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте ме пред тоа, и јас сум задоволен Ние ќе се обидеме да работат со вас за да ги реши сите прашања кои што можете да се со производот или услугата.

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
Yes
Број На Модел На:
SD18650
Батеријата Број:
4
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
18650

Слични предлози