.

.

somelace 11cm*7cm (6pieces/многу)Розова цвет и лист облик закрпи Свадба Булчински Везови Чипка печ за Шиење Чипка Applique

somelace 11cm*7cm (6pieces/многу)Розова цвет и лист облик закрпи Свадба Булчински Везови Чипка печ за Шиење Чипка Applique

DEN 298.00
DEN 331.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница 1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во порака кога ќе се грижат за нас. 3. Ние брод објектот преку EMS,КИНА ПОСТ,EPACKET, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Хонгконг Пост. 4. Превозот, на. Изборот како на вашите барања. Ве молиме проверете ги превозот и Пакување листа за детали. б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е финалето. 5. Време на испорака : а). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. б). Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или на пазарот на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. c). Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Боја на Сенка : Ние не се потрудиме да се photoes на точни боја на материјалот објект, но ќе има уште некои ситни боја на сенка.Мали боја на сенка, зема материјал објект како стандард. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ STARSof Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Ви благодарам многу за вашата соработка. За Нас 1.За ништо во врска со производот, на големо, цена, испорака или цел статус, ве молиме контактирајте со нас. 2.Ве молиме секогаш вклучуваат Објект#, вашето корисничко име и e-mail адреса во вашиот е-мејл. 3. Нашиот одговор време : во рок од 8-10 часа.

За производот

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Бренд Име:
somelace
Големина:
11cm*7cm

Слични предлози