.

.

Рачно изработени мушка сино око sequins Rhinestones brooch печ гроздобер везени ткаенина applique облека декорација да се шие на далноводи

Рачно изработени мушка сино око sequins Rhinestones brooch печ гроздобер везени ткаенина applique облека декорација да се шие

DEN 706.00
DEN 767.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже

За производот

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Слични предлози