.

.

Моден Метал Градник Облека Закачалка Кука долна облека долна Облека Гаќи Сушење Управување Со штипки за алишта Клип 28*10см Дома Организатор ZA3148

Моден Метал Градник Облека Закачалка Кука долна облека долна Облека Гаќи Сушење Управување Со штипки за алишта Клип 28*10см Дома

DEN 5120.00
DEN 5388.96
-5 %

Износ
Во продавницата.


Боја : Како на сликата Големина : L28*H5.5cm Тежина : 35g Материјал : Метал, од не ' Рѓосувачки челик Одговараат за : долна облека,градник,долна облека
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

За производот

Бренд Име:
ETRSUNTECH
Материјал:
Метал

Слични предлози