.

.

должина 400mm дијаметар 10мм сребро 6061 алуминиумски шипки бар

должина 400mm дијаметар 10мм сребро 6061 алуминиумски шипки бар

DEN 425.00
DEN 447.36
-5 %

Износ
Во продавницата.

должина 400mm дијаметар 10мм сребро 6061 алуминиумски шипки бар
должина 400mm дијаметар 10мм сребро 6061 алуминиумски шипки бар

За производот

is_customized:
Yes
Структура:
Еден страна Заградата
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
6061 алуминиумски шипки бар 10мм
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски

Слични предлози