.

.

SK8 Линеарна Вратило Поддршка 8 mm Линеарна Стапка CNC Линеарна Железнички Планината Носителот Вертикално Вратило Поддршка CNC Линеарно Движење Заградата

SK8 Линеарна Вратило Поддршка 8 mm Линеарна Стапка CNC Линеарна Железнички Планината Носителот Вертикално Вратило Поддршка CNC

DEN 345.60

Износ
Во продавницата.

SK8 Линеарна Вратило Поддршка 8 mm Линеарна Стапка CNC Линеарна Железнички Планината Носителот Вертикално Вратило Поддршка CNC Линеарно Движење Заградата
Делови Линеарна Обичен Имајќи : Ниска цена, со висок квалитет Лесно да се соберат Поддршка бунари со дијаметар : 8 mm На indensity на додатоци : 3.9 Класа Површински третман : оксидација + sandblasting Материјал на запечатување елемент : полиуретан СТП, гума CNC спецификации линеарна железнички поддршка движење / носителот / заградата :
Некои клиенти совети : Бразил : ве Молиме да не информирате CNPJ (компанија) или ATP (приватни) откако ќе го постави цел. Аргентина : ве Молиме кажете ни ја вашата ZPIF откако ќе го постави цел. Тоа е подобро да имате име на фирмата, или барем ги твоето полно име.

За производот

Број На Модел На:
SK8
is_customized:
Yes
Структура:
Еден страна Заградата
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози