.

.

Мажите 3мм Neoprene нуркање одговара на топло одржување на крпеница Осип Чувари бански долг ракав Spearfishing нуркањето едно парче Најлон

Мажите 3мм Neoprene нуркање одговара на топло одржување на крпеница Осип Чувари бански долг ракав Spearfishing нуркањето едно

DEN 3142.00
DEN 4488.48
-30 %

Износ
Во продавницата.


Нови 3мм Нуркање костум neoprene мажите pesca нуркање spearfishing wetsuit snorkel костим за капење, Сплит Одговара combinaison шапка surf wetsuit Најлон крпа Карактеристики : 1. Сува брзо 2. УВ заштита 3. Заштита против медуза 4. Идеално за сурфање и нуркање 6. Голема флексибилност,помек,повеќе дише,блиску-фитинг и exquisit 7. Назад zip со поводник (се повлече на кабелот) Важна Забелешка : 1. тоа се некои гумени мирис кога ќе го отворите вашиот парцела. Ве молиме да се стави тоа во воздух за неколку дена 2. Линиите се бели линии за сите бои, како што е прикажано во вистински фотографии 3. Ако имате било каков проблем со големината, ве молиме контактирајте ме ,јас ќе ви помогне !! 4. Поради различни монитор,ве молиме овозможи имаат малку надвор боја. Материјал : 90% neoprene,10% најлон Дебелина : 3мм

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
mylemermaid
Број На Модел На:
My014
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
Пливање, нуркање, нуркањето, сурфање
Материјал:
3мм neoprene,Двојно најлон
Облека внатре:
најлон платно

Слични предлози