.

.

Lycra Влажни Одговараат на Нуркање Едно Парче Едрење Костим за капење, Нуркањето Rashguard Сурфање Sunblock Surf Облека UPF 50+

Lycra Влажни Одговараат на Нуркање Едно Парче Едрење Костим за капење, Нуркањето Rashguard Сурфање Sunblock Surf Облека UPF 50+

DEN 1903.68

Износ
Во продавницата.


Lycra Влажни Одговараат на Нуркање Едно Парче Едрење Костим за капење, Нуркањето Rashguard Сурфање Sunblock Surf Облека UPF 50+ Корисни Сугестии.
1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.
2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор. Бидејќи професионални ткаенина е тесна.
големина висина тежина

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1007

Слични предлози