.

.

2018 Нови Wetsuit Жените Нуркање Костум Долг Ракав костими за капење За Риболов Спорт бански костуми perfect Нуркањето Сурфање Раш Стража со Аспиратор

2018 Нови Wetsuit Жените Нуркање Костум Долг Ракав костими за капење За Риболов Спорт бански костуми perfect Нуркањето Сурфање

DEN 1079.00
DEN 1254.24
-14 %

Износ
Во продавницата.


2017 Нови Wetsuit Жените Нуркање Костум Долг Ракав костими за капење За Риболов Спорт бански костуми perfect Нуркањето Сурфање Раш Стража со Аспиратор Карактеристики : Слики од вистински производи, боја на сина линија е полесен од моделот прикажи слики 100% нови и добар квалитет, Тоа е прилично удобно и секси, Модерен и либералната Карактеристика Секси Плажа Бикини костими за капење Облечи Шармантен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе си. ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5 Ѕвезда. 2.Ако чувствувате дека не satisifed,ве молиме да не го остави негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. ПРЕВОЗОТ 1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена за да се подготват својата цел. 2. Бесплатен Превозот. 3.ние ќе го избере најдобриот и брзо shippment за вас,па понекогаш ако изберете кина пост mail можеби и ние ќе ви испратиме со различни превозот начин. 4. Русија cutomer ве молиме, напишете вашето име и презиме. ЦАРИНА Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. ВРАЌАЊЕ & се ПРОМЕНИ Ако не сте задоволни со нашиот производ,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рамките 15days од испорачаната ден,но ве молиме, изберете ја големината внимателно ќе покаже големина за секој предмети. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
H144
Бренд Име:
Aindav
Пол:
Жените дами Женски Missy
Користење Места:
Плажа,Пливање Surf, Нуркање, Нуркањето
Користење на сезоната:
лето есен пролет зима
Примена:
Распуст,Одмор
Потекло:
произведено во Кина
боја:
сина, црна
Стил:
спорт бански
Специјалност:
Нуркање Одговара
Име:
wetsuit жени
Опис:
долг ракав бански

Слични предлози