.

.

Керамички watchband рака види хривнија црно бела 12mm14mm 16mm 18mm 20mm рачни часовници бенд wristband smart-види додатоци

Керамички watchband рака види хривнија црно бела 12mm14mm 16mm 18mm 20mm рачни часовници бенд wristband smart-види додатоци

DEN 1234.00
DEN 1435.20
-14 %

Износ
Во продавницата.


Керамички watchband рака види хривнија црно бела бенд 14mm 16mm 18mm 20mm рачни часовници бенд wristband smart-види додатоци
Точка име : Watchband Керамички
Објектот Ширина : 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
Објектот Боја : Црна, Бела
Ве молиме мерка вашиот watchband ширина прво,watchband има заедничка цел.Ви благодариме!
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Бендот Боја:
Црна, Бела
Бендот Ширина:
12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Керамички
Број На Модел На:
20white
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Должина:
за 165mm

Слични предлози