.

.

20mm 22mm Вистинска Кожа Watchband Пеперутка Тока Рака за Xiaomi Huami Amazfit Bip МАЛКУ ТЕМПО Лајт Види Бенд Croco Хривнија

20mm 22mm Вистинска Кожа Watchband Пеперутка Тока Рака за Xiaomi Huami Amazfit Bip МАЛКУ ТЕМПО Лајт Види Бенд Croco Хривнија

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


20mm 22mm Вистинска Кожа Watchband со Пеперутка Тока за Xiaomi Huami Amazfit Bip МАЛКУ ТЕМПО Лајт Младите 11 Бои : Црна, Сина, Темно Кафена, Зелена, Сива, Светло Кафеава, Розова, Пурпурна, Црвено, Розово, Црвено, ЦРНО Бело
СИНА, ТЕМНО КАФЕНА и ЗЕЛЕНА СИВА СВЕТЛО КАФЕНА и РОЗОВА ВИОЛЕТОВА ЦРВЕНА РОЗА ЦРВЕНО БЕЛИ Карактеристики : - Watchband ширина : 20mm 22mm - Направени од вистинска кожа (Croco Жито) - Здрав и удобен за носење, со умерена мекост - Со пеперутка тока притисни копче, никогаш не падне и да conseal на тока под - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб, одговара и за мажите и жените Компатибилен со : - 20mm за Amazfit Bip МАЛКУ ТЕМПО Лајт Млади - 22mm за Amazfit Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажан на фотографијата НЕ се вклучени! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

За производот

Бендот Ширина:
20mm Amazfit Bip, 22mm Amazfit
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Притисни Копче Пеперутка Распоредување Затворач
Број На Модел На:
за Xiaomi Huami Amazfit Bip МАЛКУ ТЕМПО Лајт
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични предлози