.

.

Вистинска Кожа Види Бенд 20mm 22mm 24mm за Дизел Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Рака Мажи Жени Зглоб Јамка Појас Хривнија Црна

Вистинска Кожа Види Бенд 20mm 22mm 24mm за Дизел Нерѓосувачки Челик Pin Затворач Рака Мажи Жени Зглоб Јамка Појас Хривнија Црна

DEN 714.00
DEN 714.24
-0 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Дизел Со Право се Види на Лицето

Црна
Темно Кафеава Боја
Светло Кафеава
Пинк
Црвена
Бела
Подарок

За производот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Затворач
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Дизел
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични предлози