.

.

22mm Нерѓосувачки Челик Watchband Брзо Ослободување на Рака за Amazfit Huami Xiaomi Smart Watch Бенд Пеперутка Затворач Појас Зглоб Хривнија

22mm Нерѓосувачки Челик Watchband Брзо Ослободување на Рака за Amazfit Huami Xiaomi Smart Watch Бенд Пеперутка Затворач Појас

DEN 719.52

Износ
Во продавницата.

22mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд Пеперутка Тока + Брзо Ослободување Игли за Amazfit 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО Карактеристики : - Ширина : 22mm - Материјал : Исклучителна од не 'рѓосувачки челик - Должина на : 6.7"(170mm) - Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро - Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под - Со брзо ослободување пролет барови, корисна за да се инсталира и да се одвои бендови, без никаква алатка, само со рака - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб Компатибилен со : - за Amazfit Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет Бар

За производот

Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Пеперутка Тока Push Button
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
Брзо Ослободување за Amazfit Huami Xiaomi Smartwatch
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични предлози