.

.

2017 Нова мода атмосфера висок квалитет мазна површина кожа црна и кафеава мажите 22MM 24MM рака види мажите кожа Watchband

2017 Нова мода атмосфера висок квалитет мазна површина кожа црна и кафеава мажите 22MM 24MM рака види мажите кожа Watchband

DEN 717.00
DEN 864.00
-17 %

Износ
Во продавницата.

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг. 2. Нашите производи се направени во вид, реалната слика, не прават било какви промени. 3. Ние го избере платформа препорачува логистика, ефикасен, брз и безбеден, постојат логистика следење на информации. 4. да се избегне губење на стоката, како ќе се изгуби, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и мора да биде точно и специфични 5. ние би сакале да се изгради долгорочен деловен однос со вас, и високо ценети од кои можете да не контактирате за повеќе compititive цена.

За производот

Бендот Боја:
црна, Кафеава
Бендот Ширина:
22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Игла тока
Број На Модел На:
DP22
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
GETALIA

Слични предлози