.

.

18MM/20MM/22MM Нерѓосувачки Челик Златна Боја Види Тока Двојно Виткање Затворач со Безбедноста Види Додатоци

18MM/20MM/22MM Нерѓосувачки Челик Златна Боја Види Тока Двојно Виткање Затворач со Безбедноста Види Додатоци

DEN 144.00
DEN 204.96
-30 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Нашите сопствени дизајниран со ремени се компатибилни со часовници со стандардни гкл.
Одлична замена за оригиналната види бендови како резервни, или како подарок.
Не ' рѓосувачки челик, со цврсти хривнија линкови се на кожата-пријателски без Алергија загриженост.
Стилски во форма и издржливи во употреба.
Спецификации :
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : златна
Тип : 18 MM, 20 MM, 22 MM
Должина : 90mm
Пакет се вклучени :
1 x Метал Види Тока
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

За производот

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Бренд Име:
OUTAD
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
виткање затворач
Број На Модел На:
ZG974301-3
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Должина:
90mm

Слични предлози