.

.

Бренд Кој Се Одвојува Челик Треска Зглоб Sprain Поддршка На Спортски Подготвуваат Заштитник Со Челик

Бренд Кој Се Одвојува Челик Треска Зглоб Sprain Поддршка На Спортски Подготвуваат Заштитник Со Челик

DEN 138.00
DEN 183.84
-25 %

Износ
Во продавницата.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Материјал : СТП,Челик, Lycra, Најлон
Боја : Црна
Компатибилен со : Sports Движења на Зглобот Болка, Дислокација&Шпанија, Операцијата за Обновување, Зглобовите Артритис

За производот

Материјал:
СТП,Челик, Lycra, Најлон
Број На Модел На:
половината поддршка
Применливи Луѓе:
Возрасни
Бренд Име:
Hewolf

Слични предлози