.

.

Hankerchief Polka Точки Црно Бела Hanky Мажите Вратоврска Жакард Ткаени Џеб Плоштадот Мода

Hankerchief Polka Точки Црно Бела Hanky Мажите Вратоврска Жакард Ткаени Џеб Плоштадот Мода

DEN 192.00

Износ
Во продавницата.

Pls напомена : боја можеби некоја мала разлика бидејќи на светлината и на екранот ефект! Детали за производот Домот плоштадот handkerchief за мажи Направени од супериорен квалитет на материјалот се Идеални за мали подароци за тој посебен човек во вашиот живот Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано во слика(Можеби и може да биде мала разлика поради cameral и скенирање проблем) Димензии(L x W) : Прибл.10 x 10 инчи(25 x 25cm)
Пакет се Вклучени : 1 x Мажите handkerchief

За производот

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Шаблон Тип:
Plaid
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Xinclubna
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
22cm
Број На Модел На:
p67
Пакување:
Polybag
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози