.

.

солидна слаби вратоврска тесни врски за мажи мода тиркизна сини полиестер вратоврска gravata corbatas

солидна слаби вратоврска тесни врски за мажи мода тиркизна сини полиестер вратоврска gravata corbatas

DEN 172.80

Износ
Во продавницата.


големина на : 5*145*3. 5cm
може да одберете бои
Кога ќе цел,место марк бои што сакате!
Ви благодариме!
Како да се Врзуваат :
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Испорача Time : Ако изберете Кина Пост,epacket и aliexpress услуга,обично можете да го добиете во 15-35 дена. Ако не можете да добиете во текот на 60 дена,ние ќе рефундирање на парите за вас,или испраќање на нарачката. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени.Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите трговци на големо целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот,начинот на транспорт,плаќање,итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.
Повратни информации :

За производот

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Големина:
S
Број На Модел На:
5cm
Бренд Име:
Hooyi

Слични предлози