.

.

Hankerchief Точки Сина Hanky Мажите Вратоврска Жакард Ткаени Џеб Плоштадот Мода

Hankerchief Точки Сина Hanky Мажите Вратоврска Жакард Ткаени Џеб Плоштадот Мода

DEN 192.00

Износ
Во продавницата.

Pls напомена : боја можеби некоја мала разлика бидејќи на светлината и на екранот ефект! Детали за производот Домот плоштадот handkerchief за мажи Направени од супериорен квалитет на материјалот се Идеални за мали подароци за тој посебен човек во вашиот живот Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано во слика(Можеби и може да биде мала разлика поради cameral и скенирање проблем) Димензии(L x W) : Прибл.10 x 10 инчи(25 x 25cm)
Пакет се Вклучени : 1 x Мажите handkerchief

За производот

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Шаблон Тип:
Plaid
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Xinclubna
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
22 cm
Број На Модел На:
P51
Пакување:
Polybag
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози