.

.

Стилски Дизајн Плетени Bowtie Прекрасна Шарени Пеперутка Машки Bowties Поврзана Menties за Партија

Стилски Дизајн Плетени Bowtie Прекрасна Шарени Пеперутка Машки Bowties Поврзана Menties за Партија

DEN 282.24

Износ
Во продавницата.

ќе бидат обезбедени. Така, ве молиме да не остави никакви негативни или отворен спор пред да контактирате со нас.
б) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздухопловната, следење Бр. Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока.
д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Понекогаш, исто така може да го одложи неколку дена кога се судрите со лошите временски услови или шпедиција зафатен сезона, што е навистина надвор од нашата контрола.
2) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздух mail. Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето.

За производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
1200 Бода Полиестер
Голема Крајот Ширина:
6 cm
Должина:
11 cm
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
Пол:
Мажи
Занает:
жакард ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Име:
Ткаени Gravatas

Слични предлози