.

.

10Pcs/Set Многу Машина Дами Гроздобер Памук, Hanky Флорални Handkerchief Топла Нови

10Pcs/Set Многу Машина Дами Гроздобер Памук, Hanky Флорални Handkerchief Топла Нови

DEN 185.00
DEN 217.92
-15 %

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Памук Боја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои можат да бидат различни, или истите Можете да ги добиете 10 видови убави цветни handkerchiefs! Може да ги испратите на вашиот пријател или Декорација на вашиот дом! Поради нивната одлична изработка, роман дизајни, стилови,тие имаат стекнато популарност од потрошувачите во странство Големина : 28.5*29cm/11.22"*11.42" Количина : 10 Pcs(1 Set) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 10 Pcs(1 Set) x Handkerchief

За производот

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Број На Модел На:
D16661
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Објектот Ширина:
28.5cm
Бренд Име:
KLV
Објектот Должина:
29cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални

Слични предлози