.

.

Уникатен Дизајн 8cm Врски Мода Класична Црна Точка Вратот се Врзува со Висок Квалитет Господа Ткаени Gravatas за Мажи 05

Уникатен Дизајн 8cm Врски Мода Класична Црна Точка Вратот се Врзува со Висок Квалитет Господа Ткаени Gravatas за Мажи 05

DEN 767.52

Износ
Во продавницата.

ќе бидат обезбедени. Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Обвиненијата се врати треба да бидат одговорни за корисникот. Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена.
2) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздух mail. Така, ве молиме да не остави никакви негативни или отворен спор пред да контактирате со нас. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние се commited да ја добиете вашата 100% задоволството на клиентите.15 инчи) Материјал : Полиестер Состојба : Сосема нов, рачно изработени Име : Мода Вратоврска
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние се врати нашиот ангажман со одлична услуга и задоволството на клиентите гаранција. Вашиот почетокот на потврда по приемот на предмети и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети од нас.Thx!
Детали и слики како што следува : Должина : 148 cm (58 инчи Голема опашка ширина : 8 см (3. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Thx!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена откако доби расчисти исплата. Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока.Може да се врати за брза размена или можеме да наплата на плаќање за вас.
Политика на враќање
Сите производи се двојно проверени и спакувани и пред пратката, но ако не сте задоволни со стоката, враќање е acceptedwithin 7 дена откако ќе ја прими стоката.

За производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Dot
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
полиестер
Голема Крајот Ширина:
8 см (3.15 инчи)
Должина:
148 cm (58 inches)
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
време на испорака:
Подготвени да брод
Занает:
жакард ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи

Слични предлози