.

.

2017 Нови Плетени Bowtie Гроздобер Белата Точка Пеперутка Возрасни Лак Вратоврска Поврзана Menties За Бизнис Фустан Додатоци Gravata

2017 Нови Плетени Bowtie Гроздобер Белата Точка Пеперутка Возрасни Лак Вратоврска Поврзана Menties За Бизнис Фустан Додатоци

DEN 282.24

Износ
Во продавницата.

Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Ние ќе ви одговори во рок од 24 Часа по приемот на вашата е-пошта и да им помогне со решавање на било какви проблеми или прашања може да имате.

За производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Dot
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
1200 Бода Полиестер
Голема Крајот Ширина:
6 cm
Должина:
11 cm
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
Пол:
Мажи
Занает:
жакард ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Име:
Ткаени Gravatas

Слични предлози