.

.

Бесплатен Превозот на мажите машки мода обичните рачно изработени Вратоврска Кошула Британски свадба douser да биде домаќин на роденден годишен состанок ЛАК ВРАТОВР

Бесплатен Превозот на мажите машки мода обичните рачно изработени Вратоврска Кошула Британски свадба douser да биде домаќин на

DEN 829.00
DEN 921.60
-10 %

Износ
Во продавницата.

ве молиме почекајте неколку дена повеќе,ви благодариме.) може да биде подолго од вообичаеното време.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Ако тежина над 2. Ви благодариме. Руските купувачи pls забелешка :
1.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.Големина маса не е точна. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
10*5 CM
Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат.тоа нема отстапување од 1-5 cm. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.

За производот

Тип На Објект:
Врски
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Жени,Мажи
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница

Слични предлози