.

.

2018 Врски за Мажи Мода Tuxedo Класичен Измешани Цврсти Боја Пеперутка Свадба Партија Bowtie Лак Вратоврска

2018 Врски за Мажи Мода Tuxedo Класичен Измешани Цврсти Боја Пеперутка Свадба Партија Bowtie Лак Вратоврска

DEN 710.40

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Врски
Бренд Име:
XM GeeKi
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила,Полиестер
Број На Модел На:
CWLD04
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Вратоврска Ширина:
Ултра Тесни (7cm или помалку)

Слични предлози