.

.

HYX Луксузни кошула компас cufflink за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoaduras Накит

HYX Луксузни кошула компас cufflink за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoaduras Накит

DEN 158.00
DEN 186.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
yanjie
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Кристално
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
HYX1-4068

Слични предлози