.

.

C-ЧОВЕК Луксузни кошула од Злато Голф cufflink за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoaduras Накит

C-ЧОВЕК Луксузни кошула од Злато Голф cufflink за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoaduras

DEN 162.00
DEN 191.04
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
yanjie
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Кристално
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
C-MAN1-4080

Слични предлози