.

.

Луксузна Мажите Црн Автомобил метар Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски Накит

Луксузна Мажите Црн Автомобил метар Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината

DEN 693.00
DEN 844.80
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XKZM5364
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс

Слични предлози