.

.

Луксузна Мажите сина куче Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски Накит

Луксузна Мажите сина куче Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски

DEN 689.00
DEN 840.00
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XKZM5417
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс

Слични предлози