.

.

Висок Квалитет на француски Стил плоштадот Ретро шема Cufflinks За Mens Кошула Бренд одговараат на Ткаенината Копчиња Врвот продажба Ткаенината Линкови Накит

Висок Квалитет на француски Стил плоштадот Ретро шема Cufflinks За Mens Кошула Бренд одговараат на Ткаенината Копчиња Врвот продажба

DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XKZM3016
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс

Слични предлози