.

.

Персоналните Cufflinks Црвено боксерски ракавици Ткаенината Линкови за Mens Подароци Тато Прилагодено Ткаенината Копчиња Свадба Фаворизира За Татковци Ден

Персоналните Cufflinks Црвено боксерски ракавици Ткаенината Линкови за Mens Подароци Тато Прилагодено Ткаенината Копчиња Свадба

DEN 693.00
DEN 844.80
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
XKZM5455
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс

Слични предлози