.

.

Луксузна Мажите Сребро кормило Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски Накит

Луксузна Мажите Сребро кормило Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови

DEN 355.00
DEN 417.60
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
yanjie
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
C-MAN1-5364

Слични предлози