.

.

Висок Квалитет на Вратило Позиција Сензор за HYUNDAI TERRACAN HP 2.5 TD D 2001-2006 0261210115 0261210102 39650-42140

Висок Квалитет на Вратило Позиција Сензор за HYUNDAI TERRACAN HP 2.5 TD D 2001-2006 0261210115 0261210102 39650-42140

DEN 529.44

Износ
Во продавницата.


П) Може да понуди најдобри цени?
Да, ние би сакале да им понудиме на нашите клиенти со најдобри цени, бидејќи ние сме фабрика, ние може да го контролира оригиналната цена.
Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана. FONAN беше основана како бренд.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу.
П) Е фабриката?
Да, ние сме фабрика, ние производство авто сензори за себе. Развојот на МАПАТА сензор (Колектор апсолутен притисок сензор). Во 2001 година, Г-дин Лиу доби во индустријата на автоматскиот сензор, биле посветени на развојот и производството, па се до денес. е сопственик и оператор.
П) можам Да ја посетите вашата фабрика?
Тоа е наше задоволство, доколку сакате да ја посетите нашата фабрика во Кина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го избере до нашата фабрика од аеродром или хотел.
Зошто треба да го користите FONAN сензори
- Висок квалитет на производство
- Се обезбедат оптимални перформанси
- Точно тестирани & одобрени
- Се исполнат O. (159) (1990/03 - 1997/08) За FIAT TIPO (160) (1987/07 - 1995/10) За HYUNDAI TERRACAN (HP) (2001/06 - 2006/12) За LANCIA DEDRA (835) (1989/01 - 1999/07) За LANCIA DELTA II (836) (1993/06 - 1999/09)
Економски Пост Кина Пост Слободни 20-40 дена Бизнис/Брзо Post DHL / ТНТ / Федекс / UPS-от, Контактирајте со нас 7-20 дена
FONAN е sinya автомобилската електроника co.
In2014, со цел да се задоволат барањата на клиентите, за повисок квалитет на производите, FONAN се прошири повторно, преименувана sinya автомобилската електроника co.
П) Може да се прифати прилагодени производи и прилагодени пакување?
Се разбира.
П) Дали ви треба каталог?
Да , имаме производ каталог и ние обично го ажурирате, многу нови производи се развиени. !!!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!!!
Кабел Должина [mm] : 735 Број на конектори : 3 Ftis автомобили OE број ФИАТ 7756925 ФИАТ 7799033 HYUNDAI 39650-42140 ANGLI 17033 БОШ 261210115 БОШ 261210102 BOUGICORD 147207 EPS 1.
П) Што за квалитет проблем?
Нашите производи се неопходни за да се испита тоа строго пред да ја напушти фабриката.
Ние ги поддржуваме нашите клиенти да создадат свој бренд. Ако сте го добиле на стоки имаат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние обично го добивате нашиот партнери' барање, прилагодено боја, форма, големина на пакување итн. E спецификации
!!!!!МНОГУ ВАЖНО!!!!
Пред ставање на ред за оваа содржина, МОРА да се ПОТВРДИ ДЕКА ОВОЈ ДЕЛ ЌЕ се ВКЛОПИ во ВАШИОТ VEHCILE! Употреба на производителот дел број наведени погоре и се поклопува со вашиот постоечки авто дел или контактирајте со вашиот продавач со овој дел број корисна.

За производот

Hysteresis:
7799033
Бренд Име:
FONAN
Повторливост:
39650-42140
Мерен Опсег:
0261210102
Чувствителност:
Во 99%
Осветленост Дел Број:
ФА-Q015
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
EU
Тип:
Магнетна Индукција
Резолуција:
0261210115
Производителот Дел Број:
ФА-Q015
линеарна:
7756925
Тип:
Вратило Позиција Сензор
Автомобил Направи:
ФИАТ HYUNDAI LANCIA
OE БР.:
7756925 7799033 39650-42140
Други Не.:
0261210115 0261210102
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-Q015
Гаранција:
12 месеци
главниот пазар :
EU

Слични предлози