.

.

FONAN Вратило Позиција Сензор за ОПЕЛ КОМБО ASTRA F G H TIGRA ZAFIRA A B CORSA B D 1238113 90512494

FONAN Вратило Позиција Сензор за ОПЕЛ КОМБО ASTRA F G H TIGRA ZAFIRA A B CORSA B D 1238113 90512494

DEN 545.28

Износ
Во продавницата.


Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана. Многу авто одлуки промена авто делови средината на годината. Развојот на МАПАТА сензор (Колектор апсолутен притисок сензор). FONAN беше основана како бренд. Многу авто сензори изгледаат исто, но се разликува малку.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу. Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст.Откако според клиенти барања, постепено да се зголемува за нови производи, како што се CKP сензор(вратило позицијата на сензорот), CAM сензор (camshaft позицијата на сензорот), не удирајте го sensor, забрзување сензор, TPS сензор(гас за позицијата на сензорот),abs сензор итн.441 KW 453 441 За HOLDEN ASTRA Hatchback (TR) (1995/08 - 1998/09) За HOLDEN BARINA Hatchback (SB) (1994/04 - 2001/02) За HOLDEN КОМБО Поле (SB) (1996/03 - 2002/09) За KIA CLARUS (K9 A) (1996/07 - /) За KIA CLARUS Имот (GC) (1998/05 - /) За KIA КАРНЕВАЛ јас (ДО) (1998/06 - 2001/10) За KIA КАРНЕВАЛ II (GQ) (1999/01 - /) За "ОПЕЛ" КОМБО (71_) (1994/07 - 2001/10) За "ОПЕЛ" CORSA B (73_, 78_, 79_) (1993/03 - 2002/12) За "ОПЕЛ" ASTRA F (56_, 57_) (1991/09 - 1998/09) За "ОПЕЛ" ASTRA F Кабриолет (53_B) (1993/03 - 2001/03) За "ОПЕЛ" ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) (1991/09 - 1998/01) За "ОПЕЛ" ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) (1998/02 - 2009/12) За "ОПЕЛ" ASTRA G Имот (F35_) (1998/02 - 2009/12) За "ОПЕЛ" ASTRA F Имот (51_, 52_) (1991/09 - 1998/01) За "ОПЕЛ" TIGRA (95_) (1994/07 - 2000/12) За "ОПЕЛ" ASTRA G Салон (F69_) (1998/09 - 2009/12) За "ОПЕЛ" ASTRA F Ван (55_) (1991/10 - 1999/01) За "ОПЕЛ" ZAFIRA A (F75_) (1999/04 - 2005/06) За "ОПЕЛ" ASTRA G Coupe (F07_) (2000/03 - 2005/05) За "ОПЕЛ" ASTRA G Кутија (F70) (1999/01 - 2005/04) За "ОПЕЛ" CORSA B Кутија (73_) (1999/08 - 2000/09) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН Салон (1998/01 - 2002/08) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН Hatchback (1998/01 - 2002/08) За "ОПЕЛ" ASTRA F КЛАСИЧЕН Имот (1998/01 - 2005/01) За "ОПЕЛ" ASTRA G Кабриолет (F67) (2001/03 - 2005/10) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) (2004/03 - /) За "ОПЕЛ" ASTRA H Имот (L35) (2004/08 - /) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) (2005/03 - /) За "ОПЕЛ" ZAFIRA Б (A05) (2005/07 - /) За "ОПЕЛ" ASTRA H Twin Top (L67) (2005/09 - /) За "ОПЕЛ" CORSA D (2006/07 - /) За "ОПЕЛ" ASTRA H Салон (L69) (2007/02 - /) За "ОПЕЛ" CORSA B Имот (F35) (1999/01 - /) За "ОПЕЛ" ASTRA H Кутија (L70) (2004/02 - /) За SUZUKI LIANA Имот (ER) (2001/07 - 2007/12) За SUZUKI LIANA (ER) (2001/10 - /) За SUZUKI SX4 (EY, GY) (2006/06 - /) За ОПЕЛ ASTRA Мк III (F) Hatchback (1991/09 - 1998/02) За ОПЕЛ ASTRA Мк III (F) Имот (1991/03 - 1998/02) За ОПЕЛ CORSA Mk јас (Б) (1992/12 - 2000/09) За ОПЕЛ TIGRA Мк I (F07) (1994/07 - 2000/12) За ОПЕЛ КОМБО Мк I (Б) (1994/07 - 2001/10) За ОПЕЛ ASTRA Мк IV (G) Hatchback (1998/02 - 2005/05) За ОПЕЛ ASTRA Мк IV (G) Салон (1998/02 - 2005/05) За ОПЕЛ ASTRA Мк IV (G) Имот (1998/02 - 2005/05) За ОПЕЛ ASTRA Мк III (F) (1991/09 - 1998/09) За ОПЕЛ ASTRA Мк III (F) Кабриолет (1993/03 - 2001/03) За ОПЕЛ ZAFIRA Мк I (А) (F75) (1998/11 - 2005/08) За ОПЕЛ ASTRA Мк IV (G) Купе (F67) (2000/03 - 2005/08) За ОПЕЛ ASTRAVAN Мк III (F) (1991/01 - 1998/08) За ОПЕЛ ASTRAVAN Мк IV (G) (1998/08 - 2006/08) За ОПЕЛ CORSAVAN Мк I (Б) (1994/01 - 2000/09) За ОПЕЛ ASTRA Мк IV (G) Кабриолет (2001/03 - 2005/10) За ОПЕЛ ASTRA Мк V (H) Hatchback (2004/01 - 2009/09) За ОПЕЛ ASTRA Мк V (H) Имот (2004/08 - 2010/10) За ОПЕЛ ZAFIRA Мк II (B) (M75) (2005/04 - /) За ОПЕЛ ASTRA Twin Top Мк V (H) (2005/09 - 2010/11) За ОПЕЛ ASTRA Мк V (H) Sport Насад (2005/02 - 2010/11) За ОПЕЛ CORSA Mk III (D) (L_8) (2006/07 - /) За ОПЕЛ ASTRAVAN Мк V (H) (2005/03 - /)
Економски Пост Кина Пост Слободни 20-40 дена Бизнис/Брзо Post DHL / ТНТ / Федекс / UPS-от, Контактирајте со нас 7-20 дена
FONAN е sinya автомобилската електроника co.

За производот

Мерен Опсег:
0K9A121412
Hysteresis:
26143-60G10-000
Бренд Име:
FONAN
Производителот Дел Број:
ФА-Q029
Осветленост Дел Број:
ФА-Q029
Чувствителност:
Во 99%
Резолуција:
90512494
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
EU
Повторливост:
2614360G10000
Тип:
Магнетна Индукција
линеарна:
1238113
Тип:
Вратило Позиција Сензор
Автомобил Направи:
ОПЕЛ SUZUKI KIA
OE БР.:
90512494 1238113 0K9A121412
Други Не.:
26143-60G10-000
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-Q029
Гаранција:
12 месеци
главниот пазар :
EU

Слични предлози