.

.

Висок квалитет на Вратило Позиција Сензор за HYUNDAI COUPE 1.6 АКЦЕНТ II III ELANTRA МАТРИЦА КУПЕ GETZ 39180-22600 39180-26900

Висок квалитет на Вратило Позиција Сензор за HYUNDAI COUPE 1.6 АКЦЕНТ II III ELANTRA МАТРИЦА КУПЕ GETZ 39180-22600 39180-26900

DEN 492.48

Износ
Во продавницата.

Ако сте го добиле на стоки имаат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
Зошто треба да го користите FONAN сензори
- Висок квалитет на производство
- Се обезбедат оптимални перформанси
- Точно тестирани & одобрени
- Се исполнат O. е сопственик и оператор. Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст.
Ние ги поддржуваме нашите клиенти да создадат свој бренд.
П) можам Да ја посетите вашата фабрика?
Тоа е наше задоволство, доколку сакате да ја посетите нашата фабрика во Кина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го избере до нашата фабрика од аеродром или хотел.
П) Може да понуди најдобри цени?
Да, ние би сакале да им понудиме на нашите клиенти со најдобри цени, бидејќи ние сме фабрика, ние може да го контролира оригиналната цена.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу. !!!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!!!
Кабел Должина [mm] : 240 Број на конектори : 2 Ftis автомобили OE број HYUNDAI 39180-22600 HYUNDAI 39180-26900 KIA 39180 26900 KIA 39180 22600 За HYUNDAI COUPE (RD) (1996/06 - 2002/04) За HYUNDAI АКЦЕНТ II (LC) (1999/09 - 2005/11) За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) (2000/06 - 2006/07) За HYUNDAI ELANTRA (XD) (2000/06 - 2006/07) За HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) (2001/06 - 2010/08) За HYUNDAI COUPE (GK) (2001/08 - 2009/08) За HYUNDAI GETZ (ТБ) (2002/08 - /) За HYUNDAI АКЦЕНТ II Салон (LC) (1999/09 - /) За HYUNDAI АКЦЕНТ III (MC) (2005/11 - 2010/11) За HYUNDAI АКЦЕНТ III Салон (MC) (2005/11 - 2010/11) За KIA CERATO Салон (LD) (2004/04 - /) За KIA CERATO (LD) (2004/03 - /) За КИА РИО II Салон (Б) (2005/03 - /) За КИА РИО II (Б) (2005/03 - /)
Економски Пост Кина Пост Слободни 20-40 дена Бизнис/Брзо Post DHL / ТНТ / Федекс / UPS-от, Контактирајте со нас 7-20 дена
FONAN е sinya автомобилската електроника co.
In2014, со цел да се задоволат барањата на клиентите, за повисок квалитет на производите, FONAN се прошири повторно, преименувана sinya автомобилската електроника co.
Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана.Откако според клиенти барања, постепено да се зголемува за нови производи, како што се CKP сензор(вратило позицијата на сензорот), CAM сензор (camshaft позицијата на сензорот), не удирајте го sensor, забрзување сензор, TPS сензор(гас за позицијата на сензорот),abs сензор итн. Многу авто сензори изгледаат исто, но се разликува малку. Во 2001 година, Г-дин Лиу доби во индустријата на автоматскиот сензор, биле посветени на развојот и производството, па се до денес. FONAN беше основана како бренд. Многу авто одлуки промена авто делови средината на годината. Во помеѓу години, Г-дин Лиу е комуникација со меѓународно познати претпријатија на авто-делови. E спецификации
!!!!!МНОГУ ВАЖНО!!!!
Пред ставање на ред за оваа содржина, МОРА да се ПОТВРДИ ДЕКА ОВОЈ ДЕЛ ЌЕ се ВКЛОПИ во ВАШИОТ VEHCILE! Употреба на производителот дел број наведени погоре и се поклопува со вашиот постоечки авто дел или контактирајте со вашиот продавач со овој дел број корисна.

За производот

Производителот Дел Број:
ФА-Q004
Бренд Име:
FONAN
Осветленост Дел Број:
ФА-Q004
линеарна:
39180 26900
Чувствителност:
Во 99%
Тип:
Фотоелектрически
Сместување:
Вратило
Мерен Опсег:
39180-26900
Земја/Регион на Автомобил Производство:
САД
Резолуција:
39180-22600
Hysteresis:
39180 22600
Повторливост:
3918022600 3918026900
Тип:
Вратило Позиција Сензор
Автомобил Направи:
hyundai kia
OE БР.:
39180-22600 39180-26900
Други Не.:
3918022600 3918026900
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-Q004
Гаранција:
12 месеци
главниот пазар :
САД
SMP#:
PC531

Слични предлози