.

.

XRN-XP59X34 Електрични Лифт Држи Магнет Electromagnet 12VDC 70Kg 154LB 59mmx34mm

XRN-XP59X34 Електрични Лифт Држи Магнет Electromagnet 12VDC 70Kg 154LB 59mmx34mm

DEN 912.00
DEN 960.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Вовлечени Тип Електромагнетниот;Тип : Вовлечени Тип;Материјал : Метал, Електронски Делови Боја : Сребро на Ѕвонење, Сина;Номинална Напон : DC 12 V;Атракција : 70kg/154 LB/700 N Навој Дијаметар : 8mm/0.315";Големината на Телото : 59 x 34mm/2.3" x 1.3"(D*H) Блискиот Метал Кол. : 27mm/1.1'Кабел Должина : 19cm/7.5" Нето Тежина : 504g;Пакет Содржина : 1 x Вовлечени Тип Електромагнетниот
Вовлечени тип, DC electromagnet, цицање диск електромагнетниот. Користи широко во апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата,автоматски систем за контрола, итн .

За производот

Тип:
Вратата Завртки
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
XRN-XP59X34

Слични предлози