.

.

100PCS 4x15 4mm Месинг Барел Зглоб Круг Цилиндрични Скриени Кабинет Шарки Скриени Невидливи Mortise Планината Зглоб

100PCS 4x15 4mm Месинг Барел Зглоб Круг Цилиндрични Скриени Кабинет Шарки Скриени Невидливи Mortise Планината Зглоб

DEN 485.00
DEN 570.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


4 15 цилиндрични зглоб хардверска поддршка подарок кутија зглоб цилиндар легура зглоб
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Број На Модел На:
4*15mm
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Вратата Шарки
Пакет:
пластични кеси+картон
MOQ:
100pcs
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози