.

.

100pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик 25*16*0.5 mm 4 Дупка Вратата Шарки

100pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик 25*16*0.5 mm 4 Дупка Вратата Шарки

DEN 893.00
DEN 1050.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

100pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Мини 25160.5 mm 4 Дупка Вратата Шарки
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
25*16*0.5
Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
пластични кеси+картон
MOQ:
100pcs
is_customized:
Yes

Слични предлози