.

.

NAIERDI Нерѓосувачки Челик Магнетни Sliver Вратата Стоп Затка Носителот Фати Кат Фитинг Со Завртки За Спалната соба на Семејството Дома, Итн

NAIERDI Нерѓосувачки Челик Магнетни Sliver Вратата Стоп Затка Носителот Фати Кат Фитинг Со Завртки За Спалната соба на Семејството

DEN 114.00
DEN 190.56
-40 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација : NAIERDI Бренд Висок квалитет. Ова е сите нерѓосувачки челик дизајн Магнетни Вратата Стоп. Магнетна Врата Носителот се состои од два дела : на подот фитинг и вратата монтирање. Магнетна Врата Фати има магнет што ги држи отворена вратата кога сакате. Се запира на вратата од треснувајќи од ветрот. И се разбира на децата од треснувајќи ја вратата во ѕидот. Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Затка со пристапувањето во еу. Боја : Нерѓосувачки Челик сребро. Материјал : не ' Рѓосувачки Stee Тело Големина : 75 x 45mm ( 2.95 x 1.77 инчи) Дел Димензии : 30 х 18mm ( 1.18 x 0.71 инчи) Пакет се Вклучени : 1 x вратата стоп и други додатоци

За производот

Тип:
Вратата Се Стопира
Бренд Име:
NAIERDI
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
NED APS-818
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Нерѓосувачки челик сребро.

Слични предлози