.

.

бесплатен превозот 25mm ексцентричен тркала Туш кабина макара бања туш лизгачки стаклена врата ролери домаќинство repari хардверски дел

бесплатен превозот 25mm ексцентричен тркала Туш кабина макара бања туш лизгачки стаклена врата ролери домаќинство repari хардверски

DEN 1247.04

Износ
Во продавницата.

цената е за 8 слики дијаметар 25mm

За производот

Тип:
Вратата Ролки
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
s325000004
Материјал:
Дувачкиот
Капацитет:
m
Материјал:
најлон+месинг
DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози