.

.

Нерѓосувачки Челик Дигитални Врата Куќа Број 5# 75mm Висина Вратата Плоча Број

Нерѓосувачки Челик Дигитални Врата Куќа Број 5 75mm Висина Вратата Плоча Број

DEN 189.00
DEN 219.84
-14 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација на Производот Име Врата Број 5# Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 75mm Висина Дебелина 1.7 мм Инсталација Лепак Стап Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Пакет 1pc Врата Број
За други повеќе од нерѓосувачки челик врата броеви,ве молиме кликнете на десното број како следново : Нерѓосувачки Челик Врата Број Број Со Дупка Без Дупка

За производот

Тип:
Вратата Плочи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
број 5
Вратата Плоча Тип:
куќа број
Име:
Дигитални Куќа Број
Големина:
75mm height
Обликот:
број 5
Тип:
лепак стап
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози