.

.

Кожа Патент На Устата Маска Gagged Главата Ропство Худ Ограничувања Секс Производи Игра Ропство Вратот И Јаката Маска Секс Играчка За Машки/Женски

Кожа Патент На Устата Маска Gagged Главата Ропство Худ Ограничувања Секс Производи Игра Ропство Вратот И Јаката Маска Секс Играчка

DEN 763.20

Износ
Во продавницата.


П : Што ако pakcage може да не се предаде?
А : ве Молам, не грижете се, повеќето од нашите клиентот може да се добие пакет, но ако поради некоја неконтролирана причина не можете да го добиете во 2 месец по превозот, ве молиме
контактирајте со нас за целосна наплата или слободни повторно да ја прати.
П : Што ако производот има проблем, како штета или квалитетот проблем?
А : ве Молам, не грижете се, сите наши производот помине строга контрола на квалитетот пред да се испрати, но ако добиете производот имаат проблем или скршени, ве молиме контактирајте со нас
во прво време, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи се за вас. Кина Пост би можеле да бидат доставени во 35~60 дена;
3. фунта сребрен накит 925 фунта сребрен ѓердан парична казна накит прстен бисер накит макси ѓердан лето накит дијамантски накит хривнија лето стил collares sapphire накит изјава ѓердан накит сетови нараквици за жените прстени за жените монистра ѓердани & приврзоци colar мулти слој ѓердан од злато види прстени, обетки за жените накит колиер brincos пирсинг brinco pendientes мажите накит свадба нараквици & алки гроздобер anillos pulseras joyas де plata 925 африкански монистра накит поставите bijoux рубин накит kolye 925 sterling silver прстени за жените anel cufflinks pulseira roxi морнар месечината earings keychain пол мажи casamento копче синџир нараквици една насока steampunk ѓердани boucle d'oreille кожа хривнија wedd Нашата компанија е основана во 2013 година, видовите на нашиот бизнис, секс производ, Протези и Поддржува Здравјето, М assager, Убавина & Здравје производи, Насловна & Градинарски производи. Како да го заштитам мојот приватност? Дали некој ќе го знае она што е внатре?
А : ве Молам, не грижете се, ние ќе заврши на производ со дискретна пакување, и напишете име "играчка" итн за пакетот, па никој не ќе се знае она што е внатре. Кога ќе брод надвор цел? Колку долго може да добиете пакетот?
A : на Вашиот пакет може да брод од 1~2 работни дена откако ќе ја добиете вашата исплата :
1. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.
П : Зошто ние не одговори на вашата порака?
A : Драг пријател, нашиот работен време е Пекинг време СУМ 9 : 00 - PM : 06 : 30 (освен Викенд), ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви одговори што наскоро во рок од 24 часа. Однапред ви благодариме за вашето трпение. Се изразат како DHL,Fed EX би можеле да бидат доставени во 7~9 работни дена. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

За производот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
1/BOX
Број На Модел На:
CRWJ035
Непристојни Слика:
No
Материјал:
кожа
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
AOSSELE
боја:
Црна
Карактеристики:
патент на устата маска
Функција:
Ропството Вратот И Јаката Маска
погоден:
жени/мажи
Производот:
100% сосема нов, водоотпорен, мека
Потекло:
Кина

Слични предлози