.

.

топла продажба нерѓосувачки челик јака 4 уво секс возрасни јаки вратот и јаката секс роб фетиш носат ропство ограничувања секс алатки за продажба

топла продажба нерѓосувачки челик јака 4 уво секс возрасни јаки вратот и јаката секс роб фетиш носат ропство ограничувања секс

DEN 2960.00
DEN 3115.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. Имаме право да побара од вас да плаќаат дополнителни Оддалечена Област Доплата повторно дури и веќе готови уплатата за вашата нарачка. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
. Ве молиме repack објектот внимателно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Ако не одредите боја, ние ќе направиме се случајно пратката. Ви благодариме! Начин На Плаќање : 1. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Враќање/Поврат(ве Молиме да обрнете внимание на следниве предмети) : 1.8 cm висока 3cm машки Внатрешен дијаметар 14. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Поради фотографијата која причина, сликите се за повикување само. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.7 cm дебелина 0. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

За производот

боја:
Машки, Женски
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
QMR-65982
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
2 size choose
боја:
челик јака
Функција:
вратот и јаката
Тип На Објект:
фетиш носат
Материјал:
ропството ограничувања

Слични предлози