.

.

Нови 3 Компјутери/set Ниска Температура Свеќа во BDSM Возрасни Еротски Секс Играчки Секс Ропство Сензуална Восок Еротски Играчка за Секс Играчки За Жени Двојки

Нови 3 Компјутери/set Ниска Температура Свеќа во BDSM Возрасни Еротски Секс Играчки Секс Ропство Сензуална Восок Еротски Играчка

DEN 148.00
DEN 197.76
-25 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Но треба плати дополнителни превозот надомест. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Нови 3 Компјутери/set Ниска Температура Свеќа во BDSM Возрасни Еротски Секс Играчки Секс Ропство Сензуална Восок Еротски Играчка за Секс Играчки За Жени Двојки
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. да 18 : 00часот. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).

За производот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
Медицински материјал
Број На Модел На:
секс возрасни игра
Големина:
17*2cm
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
A:
Секс Свеќа
B:
еротски секс играчки
C:
секс играчки за парови
D:
еротски играчки
E:
секс играчки во bdsm
F:
игри за возрасни
G:
возрасни секс играчки
H:
секс игри за парови во брак
I:
Апаратот се враќа СМ
J:
Секс Производи

Слични предлози